Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Çay

Çay Çeşitleri

Karadeniz ikliminde yetişen taze çay yaprakları kullanılarak üretilen hanzadem siyah inci 5 kg ambalajlıdır. Verimli topraklarda yetişen hanzadem 5 kg şeklinde sunularak uygun fiyatlarla satın almanıza olanak sağlar. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan çay, lezzetli ve kendine has kokusu ile ç..
750,00TL Vergiler Hariç:742,57TL
Karadeniz ikliminde yetişen taze çay yaprakları kullanılarak üretilen hanzadem siyah inci 500 gr ambalajlıdır. Verimli topraklarda yetişen hanzadem 500 gr şeklinde sunularak uygun fiyatlarla satın almanıza olanak sağlar. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan çay, lezzetli ve kendine has kokusu i..
90,00TL Vergiler Hariç:89,11TL
Karadeniz ikliminde yetişen taze çay yaprakları kullanılarak üretilen hanzadem siyah inci demlik poşet çay 6 kg ambalajlıdır. Verimli topraklarda yetişen hanzadem 6 kg şeklinde sunularak uygun fiyatlarla satın almanıza olanak sağlar. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan çay, lezzetli ve kendine..
1.200,00TL Vergiler Hariç:1.188,12TL
Karadeniz ikliminde yetişen taze çay yaprakları kullanılarak üretilen ilk hasat çay 1 kg ambalajlıdır. Verimli topraklarda yetişen ilk hasat çay 1 kg şeklinde sunularak uygun fiyatlarla satın almanıza olanak sağlar. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan çay, lezzetli ve kendine has kokusu ile çay seve..
190,00TL Vergiler Hariç:188,12TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)